Kredyt na oświadczenie o dochodach i dowód osobisty

Kredyty stają się coraz bardziej powszechne. Badania pokazują, że zdecydowanie ponad połowa Polaków spłaca obecnie jakiś kredyt, niemalże 80% z nas kiedykolwiek miało do czynienia z produktami kredytowymi. Wśród nich są kredyty hipoteczne, gotówkowe, chwilówki, karty kredytowe i limity w koncie. Coraz chętniej korzystamy z pomocy finansowej banków i firm pożyczkowych, bo dzięki niej jesteśmy w stanie szybciej realizować własne plany. Dzięki pożyczkom możemy szybciej kupować rzeczy, o których marzymy, np. samochody. Zamiast co miesiąc odkładać określoną kwotę z wynagrodzenia i kupić sobie auto dopiero po kilku latach – możemy spłacać miesięczne raty, a w tym czasie korzystać już z upragnionego samochodu.

Niezwykłą popularność zyskuje również kredyt na oświadczenie o dochodach i dowód osobisty. Pojawił się na rynku w odpowiedzi na potrzeby swoich klientów – tych, którzy żyją w coraz szybszym tempie, nie mają czasu na odwiedzanie placówek, a dodatkowa gotówka od czasu do czasu jest im niezbędna. W swojej ofercie mają go zarówno banki tradycyjne, jak i instytucje parabankowe i firmy pożyczkowe, chociaż trzeba przyznać, że te drugie udzielają ich łatwiej i chętniej. Kredyt na oświadczenie o dochodach i dowód osobisty jest szybki, bardzo łatwo go dostać, a wystarczy do tego tylko kilkanaście minut.

Na czym polega kredyt na dowód osobisty?

Żeby otrzymać taki kredyt wystarczy mieć 18 lat i ważny dowód osobisty. Wszystkie formalności to tylko niezbędne minimum i zazwyczaj nie zajmują więcej niż pół godziny. Przez Internet wypełniamy prosty formularz, w którym oświadczamy m.in. jakie są nasze zarobki i koszty utrzymania. To wystarczy, by firma pożyczkowa była w stanie ocenić naszą zdolność kredytową. Co ważne, podanych przez nas informacji nikt nie będzie weryfikować. Nasz pracodawca z pewnością nie otrzyma telefonu z pytaniem o to, czy w oświadczeniu znajdują się prawdziwe informacje. Firma pożyczkowa nie będzie również wymagać dokumentów w postaci zaświadczenia o zatrudnieniu, czy umowy o pracę. Weryfikacja przebiega maksymalnie dyskretnie i nie są o niej informowane osoby trzecie. Musimy również wiedzieć, że przed wydaniem decyzji kredytowej firma pożyczkowa nie będzie weryfikować naszej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. To ważne dla osób, które w przeszłości miały problemy z regularnym spłacaniem swoich zobowiązań. W tym przypadku nie będzie to stanowiło problemu i nie powinno przeszkodzić w otrzymaniu pożyczki.

Kredyt gotówkowy na oświadczenie – jak dostać?

Procedura przyznania kredytu trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Po wypełnieniu formularza internetowego oczekujemy na odpowiedź ze strony firmy pożyczkowej. Jeśli wolimy sprawę załatwić osobiście – możemy oczywiście odwiedzić oddział wybranej firmy. W przypadku internetowej weryfikacji – środki zostaną wypłacone przelewem w ciągu kilkunastu minut. Jeśli składamy wniosek osobiście w oddziale, możemy również skorzystać z wypłaty gotówki do ręki. Dzieje się tak zaraz po zaakceptowaniu umowy. Pamiętajmy, aby dokładnie zapoznać się z jej warunkami. Powinniśmy wiedzieć, ile czasu mamy na spłatę zobowiązania i w jakich miesięcznych ratach będzie się to odbywać. Kredyt na oświadczenie o dochodach i dowód osobisty jest bowiem wygodnym sposobem na szybkie otrzymanie gotówki w nagłej potrzebie, nie dajmy się jednak zaskoczyć szybkim terminem spłaty czy wysokimi kosztami jego uzyskania.

Na co możemy przeznaczyć pieniądze z kredytu na oświadczenie?

Gotówka, która znajdzie się w naszym portfelu po podpisaniu umowy może zostać przeznaczona na dowolny cel. To ważne, że nie musimy się rozliczać z tego, co kupujemy. Za otrzymane pieniądze możemy zarówno wybrać się na wakacje, jak i zaspokoić podstawowe potrzeby domowe, jeśli akurat znaleźliśmy się w finansowym dołku. To właśnie dlatego kredyt gotówkowy na oświadczenie i dowód osobisty cieszy się taką popularnością i zainteresowaniem wśród klientów. Pieniądze możemy otrzymać bardzo szybko, bez zbędnych formalności, a w dodatku przeznaczyć je na dowolny cel. Tego rodzaju pożyczki stanowią obecnie poważną konkurencję dla tradycyjnych kredytów bankowych. Nie musimy dysponować całym plikiem dokumentów potwierdzających dochód i posiadać wzorowej historii kredytowej. Decydując się na kredyt bankowy spotkamy się z ogromem formalności, zdecydowanie inaczej jest w przypadku kredytów na oświadczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz