Kredyt online dla zadłużonych

Kredyty stały się bardzo popularną formą finansowania wielu życiowych wydatków. Niektórzy w ten sposób zdobywają środki na spełnianie marzeń, dla innych jest to możliwość przetrwania w słabszych finansowo okresach. Banki również udzielają pożyczek bardzo chętnie. Niestety, lista klientów, którzy o pieniądze w tradycyjnym banku mogą się ubiegać, jest dość krótka – to osoby ze stałym zatrudnieniem i nienaganną historią kredytową. Jeśli jesteś w grupie osób, które miały lub mają jakiekolwiek problemy finansowe, przez co powstały zaległości w regulowaniu zobowiązań – nie martw się, bo jesteś w większości. Niestety, ta większość ma ograniczone możliwości uzyskania pożyczki w banku.

Każdy z nich korzysta bowiem z raportów Biura Informacji Kredytowej. Jeśli w ciągu ostatnich pięciu lat zdarzały ci się opóźnienia w płatnościach i nieuregulowane raty, w raporcie z pewnością będzie to widoczne. Pracownik banku z przykrością ci wówczas podziękuje, ale pożyczki nie otrzymasz.

Na szczęście naprzeciw klientom, których historia kredytowa nie jest nieskazitelna, wychodzą firmy pożyczkowe. W Polsce pojawia się ich coraz więcej, co jest również dowodem na ich rosnącą popularność. Ludzie chętnie korzystają z usług tych firm, bo pieniądze można otrzymać bardzo szybko i mają na to szanse również te osoby, których raporty BIK są negatywne. Kredyt online dla zadłużonych to dla nich bardzo pomocne rozwiązania. Jak działa?

Szybka pożyczka przez Internet – jakie formalności?

Bardzo ważne jest to, że wszelkie formalności zredukowane są do minimum. Aby otrzymać pieniądze na swoje konto, nie musisz nawet wychodzić z domu, a już z pewnością nie będzie konieczne organizowanie dokumentów w postaci zaświadczenia o zatrudnieniu, umowy o pracę, czy wyciągu z konta. Wystarczy wybrać konkretną firmę, z której oferty chcemy skorzystać i wypełnić internetowy wniosek. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pieniędzy, możesz także wypełnić wniosek w kilku firmach naraz. Zostaniesz poproszony o kilka informacji, takich jak wysokość twoich zarobków, miesięczne koszty utrzymania czy też staż pracy. Aby otrzymać kredyt online dla zadłużonych będzie również potrzebne aktywne konto bankowe, którego jesteś właścicielem.

Pożyczka online dla zadłużonych – krok po kroku

Firma pożyczkowa zacznie od weryfikacji twojej zdolności kredytowej i tożsamości. Aby sprawdzić to pierwsze, firmy pożyczkowe robią zazwyczaj niewiele. Tylko czasem zdarza się, że zostanie sprawdzona twoja historia kredytowa. W znakomitej większości o przyznaniu pożyczki decydują algorytmy i system, dlatego klienci w większości otrzymują pozytywne decyzje kredytowe. Drugim punktem jest weryfikacja twojej tożsamości. W tym celu, po wypełnieniu wniosku i przesłaniu formularza, zostaniesz poproszony o wykonanie niewielkiego przelewu na konto firmy pożyczkowej. Nie obawiaj się, kwota tej płatności to zazwyczaj jeden grosz albo złotówka. W ten sposób parabank może potwierdzić, że ma do czynienia z prawdziwym człowiekiem, który założył konto w banku i na bieżąco z niego korzysta. Na tym formalności zazwyczaj się kończą. Pozostaje ci już tylko czekać na przelew środków. Pojawia się on zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut od zweryfikowania twojej tożsamości. Pamiętaj jednak, że w zależności od firmy pożyczkowej, kwoty, o jaką się ubiegasz oraz innych czynników, potrzebny może być również raport z BIK i KRD. Kredyt online dla zadłużonych ma co prawda z definicji być skierowany do osób w trudnej sytuacji finansowej, jednak parabanki często sprawdzają ten aspekt po prostu rutynowo i zazwyczaj nie rzutuje to na późniejszą decyzję kredytową.

Warunki szybkiej pożyczki przez Internet

Niekwestionowanymi zaletami pożyczek online jest to, że łatwo je dostać, a cała procedura od początku do wypłaty pieniędzy trwa tylko kilkanaście minut. Musisz jednak pamiętać o tym, że nieco różnią się one od tradycyjnych pożyczek bankowych. Głównie tym, że mają dużo krótszy okres spłaty. Najczęściej w ofertach firm pożyczkowych możesz spotkać propozycję zwrotu środków w ciągu 30 dni, maksymalnie trzech miesięcy. Oczywiście istnieją również oferty dłuższego finansowania, zdarzają się one jednak dużo rzadziej. Kredyt online dla zadłużonych to również ograniczona kwota – maksymalnie możesz w ten sposób pożyczyć 10 tysięcy, ale należy to do rzadkości. Najczęściej firmy pożyczkowe proponują kwoty pomiędzy 500 a 3000 złotych. Mimo to, wielu klientów z takiej formy pożyczania pieniędzy korzysta, bo bywa ona bardzo pomocna, kiedy tradycyjne banki odmawiają udzielenia kredytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz