Nasz zespół | Kredyty - konsolidacja chwilówek, kredyty konsolidacyjne
  • 22 243 53 14
  • 22 428 30 05
  • kontakt@habza.com.pl
  • ul. Grójecka 1/3, 02-019 Warszawa
  • 9.00 - 19.00

Nasz zespół

Mateusz Strzeżek

Mateusz Strzeżek

Kredyty gotówkowe/konsolidacyjne

602 262 802
mateusz.strzezek@habza.com.pl

Aleksandra Mirończuk

Aleksandra Mirończuk

Ekspert ds. konsolidacji chwilówek

602 729 802
aleksandra.mironczuk@habza.com.pl

Paweł Myśliński

Paweł Myśliński

Kredyty gotówkowe/konsolidacje

602 296 802
pawel.myslinski@habza.com.pl

Ewa Czupajło

Ewa Czupajło

Kredyty gotówkowe/konsolidacyjne

602 559 802
ewa.czupajlo@habza.com.pl

Marceli Kwaśniewski

Marceli Kwaśniewski

Kredyty gotówkowe/wolne zawody/pożyczki pozabankowe

602 261 802
marceli.kwasniewski@habza.com.pl

Izabela Szermanowicz

Izabela Szermanowicz

Kredyty trudne/konsolidacje

602 318 802
izabela.szermanowicz@habza.com.pl

Katarzyna Czarnecka

Katarzyna Czarnecka

Ekspert ds. kredytów hipotecznych i gotówkowych

602 256 802
katarzyna.czarnecka@habza.com.pl

Jarosław Welman

Jarosław Welman

Kredyty trudne/gotówkowe

602 241 802
jaroslaw.welman@habza.com.pl

Łukasz Koński

Łukasz Koński

Kredyty gotówkowe/pozabankowe

602 145 802
lukasz.konski@habza.com.pl

Marlena Tomasiewicz

Marlena Tomasiewicz

Kredyty trudne/konsolidacje

602 244 802
marlena.tomasiewicz@habza.com.pl

Angelika Artymiak

Angelika Artymiak

Konsolidacja chwilówek / trudne kredyty

602 566 802
angelika.artymiak@habza.com.pl

Roman Gutowski

Roman Gutowski

Kredyty gotówkowe

602 560 802
roman.gutowski@habza.com.pl

Marcin Kamiński

Marcin Kamiński

Ekspert kredytowy / kredyty dla rolników

602 547 802
marcin.kaminski@habza.com.pl

Michal Klimowski

Michal Klimowski

Kierownik Biura

602 832 802
michal.klimowski@habza.com.pl

Diana Oleszczuk

Diana Oleszczuk

Kredyty firmowe/gotówkowe

601 857 701
diana.oleszczuk@habza.com.pl

Andrzej Świerzbiński

Andrzej Świerzbiński

Kredyty dla firm/gotówkowe

602 425 802
andrzej.swierzbinski@habza.com.pl

Dorota Budzyńska

Dorota Budzyńska

Konsolidacje / kredyty firmowe / leasing

602 235 802
dorota.budzynska@habza.com.pl

Agnieszka Trąbińska

Agnieszka Trąbińska

Kredyty gotówkowe / konsolidacje

602 626 802
agnieszka.trabinska@habza.com.pl

Albert Wrzesień

Albert Wrzesień

Asystent Kredytowy

602 263 802
albert.wrzesien@habza.com.pl

Bartłomiej Sołkowicz

Bartłomiej Sołkowicz

Kredyty trudne/gotówkowe

602 548 802
bartlomiej.solkowicz@habza.com.pl

Piotr Bednarczyk

Piotr Bednarczyk

Kredyty gotówkowe/konsolidacja

602 569 802
piotr.bednarczyk@habza.com.pl

Natalia Błaszczyk

Natalia Błaszczyk

Analityk Kredytowy / Ekspert ds. Finansowania Przedsiębiorstw

602 234 802
natalia.blaszczyk@habza.com.pl

Monika Karaś

Monika Karaś

Pośrednik kredytowy/Zwoleń

601 611 701
monika.karas@habza.com.pl

Aneta Molendowska

Aneta Molendowska

Asystent Kredytowy/Zwoleń

601 908 701
aneta.molendowska@habza.com.pl

Damian Czerski

Damian Czerski

Dyrektor Działu Marketingu

602 567 802
damian.czerski@habza.com.pl

Agata Czerepanow

Agata Czerepanow

Księgowość

602 223 802
ksiegowosc@habza.com.pl

Sławomir Habza

Sławomir Habza

Właściciel

602 550 802
slawomir.habza@habza.com.pl

 

Habza Finanse - pośrednicy kredytowi

realizacja: estinet.pl