Nasz zespół | Kredyty - konsolidacja chwilówek, kredyty konsolidacyjne

Nasz zespół

Mateusz Strzeżek - Doradca Kredytowy - Habza Finanse - Pożyczki Gotówkowe - Konsolidacja Chwilówek

Mateusz Strzeżek

Kredyty gotówkowe/konsolidacyjne

602 262 802
mateusz.strzezek@habza.com.pl

Aleksandra Mirończuk - Ekspert ds. konsolidacji chwilówek - trudne kredyty - pożyczki bez zdolności

Aleksandra Mirończuk

Ekspert ds. konsolidacji chwilówek

602 729 802
aleksandra.mironczuk@habza.com.pl

Paweł Myśliński - Ekspert Kredytowy - Kredyty bez Zdolności - Trudne Konsolidacje

Paweł Myśliński

Kredyty gotówkowe/konsolidacje

602 296 802
pawel.myslinski@habza.com.pl

Ewa Czupajło - Pożyczki Gotówkowe - Kredyty Konsolidacyjne

Ewa Czupajło

Kredyty gotówkowe/konsolidacyjne

602 559 802
ewa.czupajlo@habza.com.pl

Marceli Kwaśniewski - Kredyty trudne - pożyczki pozabankowe - konsolidacja chwilówek

Marceli Kwaśniewski

Kredyty gotówkowe/wolne zawody/pożyczki pozabankowe

602 261 802
marceli.kwasniewski@habza.com.pl

Izabela Szermanowicz - Ekspert Kredytowy - Kredyty gotówkowe i kosnolidacyjne - Spłata chwilówek - Dochody zagraniczne

Izabela Szermanowicz

Kredyty trudne/konsolidacje

602 318 802
izabela.szermanowicz@habza.com.pl

Katarzyna Czarnecka - Ekspert Kredytowy - Kredyty Hipoteczne - Kredyty Gotówkowe

Katarzyna Czarnecka

Ekspert ds. kredytów hipotecznych i gotówkowych

602 256 802
katarzyna.czarnecka@habza.com.pl

Jarosław Welman - Doradca Kredytowy - Pożyczki bez Zdolności - Trudne kredyty

Jarosław Welman

Kredyty trudne/gotówkowe

602 241 802
jaroslaw.welman@habza.com.pl

Łukasz Koński - Specjalista Kredytowy - Oddłużanie Chwilówek - Kredyty Trudne

Łukasz Koński

Kredyty gotówkowe/pozabankowe

602 145 802
lukasz.konski@habza.com.pl

Marlena Tomasiewicz - Specjalista Kredytowy - Kredyty trudne - pożyczki pozabankowe - pożyczki konsolidacyjne

Marlena Tomasiewicz

Kredyty trudne/konsolidacje

602 244 802
marlena.tomasiewicz@habza.com.pl

Angelika Artymiak - Konsolidacja chwilówek - Kredyty bez zdolności - Pożyczki gotówkowe

Angelika Artymiak

Konsolidacja chwilówek / trudne kredyty

602 566 802
angelika.artymiak@habza.com.pl

Roman Gutowski - kredyty firmowe - kredyty deweloperskie - trudne kredyty dla firm

Roman Gutowski

Kredyty gotówkowe

602 560 802
roman.gutowski@habza.com.pl

Marcin Kamiński - Ekspert finansowy - kredyty dla rolników

Marcin Kamiński

Ekspert kredytowy / kredyty dla rolników

602 547 802
marcin.kaminski@habza.com.pl

Michal Klimowski - Recepcja - Habza Finanse

Michał Klimowski

Kierownik Biura

602 832 802
michal.klimowski@habza.com.pl

Diana Olszczuk - trudne kredyty - pożyczki hipoteczne - oddłużanie chwilówek

Diana Oleszczuk

Kredyty firmowe/gotówkowe

601 857 701
diana.oleszczuk@habza.com.pl

Andrzej Świerzbiński

Kredyty dla firm/gotówkowe

602 425 802
andrzej.swierzbinski@habza.com.pl

Dorota Budzyńśka - Ekspert ds. leasingu, faktoringu i kredytów firmowych - Habza Finanse

Dorota Budzyńska

Konsolidacje / kredyty firmowe / leasing

602 235 802
dorota.budzynska@habza.com.pl

Agnieszka Trąbińska - Kredyty gotówkowe - Pożyczki konsolidacyjne - Ekspert

Agnieszka Trąbińska

Kredyty gotówkowe / konsolidacje

602 626 802
agnieszka.trabinska@habza.com.pl

Konrad Matusiak - pożyczki pozabankowe - konsolidacja chwilówek

Konrad Matusiak

Pożyczki pozabankowe – Konsolidacja chwilówek

602 546 802
konrad.matusiak@habza.com.pl

Bartłomiej Sołkowicz - doradca ds. kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych

Bartłomiej Sołkowicz

Kredyty trudne/gotówkowe

602 548 802
bartlomiej.solkowicz@habza.com.pl

Piotr Bednarczyk - kredyty gotówkowe - konsolidacja chwilówek - kredyty bez zdolności

Piotr Bednarczyk

Kredyty gotówkowe/konsolidacja

602 569 802
piotr.bednarczyk@habza.com.pl

Adrian Glinka - asystent kredytowy - konsolidacja chwilówek - kredyty bez zdolności

Adrian Glinka

Asystent kredytowy

602 263 802
adrian.glinka@habza.com.pl

Łukasz Nowak - ekspert kredytowy - konsolidacja chwilówek - kredyty bez zdolności

Łukasz Nowak

Ekspert kredytowy

602 868 802
lukasz.nowak@habza.com.pl

Marlena Lenk - ekspert finansowy - konsolidacja chwilówek - kredyty bez zdolności

Marlena Lenk

Ekspert finansowy

602 739 802
marlena.lenk@habza.com.pl

Marta Dworak - asystent kredytowy - konsolidacja chwilówek - kredyty bez zdolności

Marta Dworak

Asystent kredytowy

602 844 802
marta.dworak@habza.com.pl

 

 

 


Zespół Zwoleń


Monika Karaś - Doradca Kredytowy Habza Finanse - Zwoleń

Monika Karaś

Pośrednik kredytowy/Zwoleń

601 611 701
monika.karas@habza.com.pl

Aneta Molendowska - Doradca Kredytowy - Habza Finanse

Aneta Molendowska

Asystent Kredytowy/Zwoleń

601 908 701
aneta.molendowska@habza.com.pl


Zespół Centrala


Damian Czerski

Dyrektor Działu Marketingu

602 567 802
damian.czerski@habza.com.pl

Agata Czerepanow - Ksiegowość- Habza Finanse

Agata Czerepanow

Księgowość

602 223 802
ksiegowosc@habza.com.pl

Sławomir Habza - Prezes Firmy Habza Finanse

Sławomir Habza

Właściciel

602 550 802
slawomir.habza@habza.com.pl

Habza Finanse - pośrednicy kredytowi

realizacja: estinet.pl