Każdy z nas, kto kiedykolwiek korzystał już z produktów bankowych wie, że uzyskanie dodatkowego finansowania może być problematyczne. Szczególnie, kiedy nie spełniamy, często bardzo wyśrubowanych, wymagań. Nienajlepsza historia kredytowa, brak umowy o pracę albo zbyt niskie zarobki – to wszystko w oczach banków całkowicie nas dyskryminować. A jeżeli posiadamy już inne zobowiązania finansowe, zaciągnięcie kolejnego staje się bardzo trudne, a czasem nawet niemożliwe. Na szczęście Habza Finanse mamy sposoby na wyjście nawet z najbardziej złożonych sytuacji. W naszej ofercie znajduje się bowiem kredyt dla zadłużonych.  Jest to propozycja dla wszystkich, którzy posiadają już inne zobowiązania kredytowe i wciąż zainteresowani są uzyskaniem dodatkowego finansowania. Rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom dobieramy tak, żeby rozwiązywać ich problemy i ułatwiać ich codzienne życie. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika bowiem, iż kredyt gotówkowy dla zadłużonych jest możliwy do uzyskania w większości przypadków – o ile zajmą się nim profesjonaliści. Jako specjaliści Habza Finanse sprawie poruszamy się w gąszczu bankowych ofert, umiejąc dopasować je do możliwości, oczekiwań i potrzeb klientów. Dzięki temu, że na co dzień zajmujemy się setkami sprawami o różnym stopniu skomplikowania i trudności, mamy możliwość bankowych negocjacji na szczeblu decyzyjnym. Jest to niemożliwe, kiedy o kredyt dla zadłużonych – i, co do zasady, jakikolwiek inny produkt bankowy – ubiegamy się samodzielnie. Jeżeli Twoja sytuacja finansowa nie należy do najprostszych, a na samą myśl o wizycie w banku i rozmowie z jego pracownikiem robi Ci się słabo, to nie wahaj się i nie zastanawiaj, tylko skontaktuj się z nami!

Kto może ubiegać się o kredyt dla zadłużonych?

W naszym codziennym życiu nie brakuje sytuacji, które sprawić mogą, iż nasza płynność finansowa zostanie poważnie zachwiana. Mierzyć możemy się bowiem z chorobą lub śmiercią bliskich, opóźnieniami w wypłacie wynagrodzenia, koniecznością naprawy lub zakupu nowego sprzętu RTV i AGD, pilnym remontem domu czy mieszkania, niespodziewanym i kosztownym wyjazdem lub jakimkolwiek innym, nagłym wypadkiem. Nie zawsze jesteśmy przygotowani na takie wyzwania, a jednak trzeba je jakoś sfinansować. Kredyt dla zadłużonych pomaga tym, którzy posiadają już inne kredyty oraz pożyczki i boją się, że uzyskanie kolejnego może okazać się w ich przypadku niemożliwe. Doświadczeni eksperci kredytowi Habza Finanse dołożą wszelkich starań, aby pozyskać potrzebne finansowanie – nawet, jeżeli zmagasz się z problemem zadłużenia. Jak to robimy? Przede wszystkim z dużym wyczuciem i szacunkiem dla naszych Klientów. Dokładnie poznajemy ich sytuację, możliwości i potrzeby, analizujemy dochody i posiadane dotychczas zobowiązania, sprawdzamy stan baz, takich jak Biuro Informacji Kredytowej (BIK) czy Krajowy Rejestr Dłużników (KRD). Jesteśmy na bieżąco ze stale zmieniającą się ofertą banków, znamy ich meandry, kruczki prawne i wiemy, czego się wystrzegać. Zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadamy na pytania naszych Klientów – czy to o kredyt dla zadłużonych, czy jakikolwiek inny produkt, który pozostawać może w ich zainteresowaniu. Wskazujemy dokładnie, jakich dokumentów będziemy potrzebować i skąd je pozyskać, pozostajemy też w stałym kontakcie, czy to telefonicznym, czy mailowym, na bieżąco informując o postępach naszych działań. Lubimy pracować z ludźmi, pomagać im, zmieniać ich życie na lepsze i spełniać ich marzenia.

Kredyt dla zadłużonych – jakie wymagania trzeba spełnić?

Niezależnie od tego, co jest przyczyną naszych problemów – niespodziewane wydatki, choroby czy śmierć bliskich osób, opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia przez pracodawcę czy konieczność spłacenia poprzednich zobowiązań – kredyt dla zadłużonych często staje się jedyną szansą na wyjście z nich. Spłacając dotychczasowe długi jesteśmy w stanie niejako zacząć “nowe życie”, z czystą kartą i rozsądniejszym podejściem do pieniędzy. Rozwiązanie to bowiem powinno mieć długofalowe efekty, nie zaś doraźnie “łatać” nasz budżet i odsuwać jeszcze większe kłopoty. To bardzo istotna kwestia, o której nie można zapominać: w Habza Finanse staramy się nie tylko “ugasić pożary”, które aktualnie trawią budżet naszych Klientów – chcemy uczyć ich lepszego planowania wydatków, unikania zbędnego, niemądrego zadłużania się i wpędzania w spiralę zadłużenia. Rozwiązania, które im proponujemy, właśnie takie jak między innymi kredyt dla zadłużonych, mają na celu trwałe poprawienie sytuacji. Co więc trzeba zrobić, aby ubiegać się o tego typu finansowanie? Na szczęście kredyt dla zadłużonych swoją procedurą przyznawania nie różni się znacząco od procedury przyznawania innych produktów kredytowych i składa się z:

 • spełnienia podstawowych zasad: musisz mieć ważny dowód osobisty oraz konto bankowe do wypłaty środków (założone na Twoje nazwisko),
 • wypełnienie oświadczenia na temat sytuacji materialnej lub dostarczenie zaświadczenia o zarobkach – tu wszystko zależy od tego, czy ubiegamy się o finansowanie w firmach pożyczkowych (te stosują uproszczone procedury i wystarczy im Twoja deklaracja o źródle i wysokości osiąganych dochodów) czy też w banku (tutaj, co do zasady, zazwyczaj potrzebne są dokumenty sygnowane podpisem i pieczątką Twojego pracodawcy, zdarzają się jednak wyjątki, a każda sytuacja jest przecież inna),
 • analizy Twojej historii kredytowej i ustalenia Twojej zdolności kredytowej – czyli wskazania, jaką kwotę i na ile możesz pożyczyć,
 • O czym jeszcze trzeba pamiętać, kiedy ubiegamy się o kredyt dla zadłużonych? Musisz liczyć się także z ewentualnością, w której instytucja udzielająca wymagać będzie dodatkowych dokumentów, takich jak np. deklaracja PIT za poprzedni rok czy wyciąg z rachunku bankowego, na który wpływa nasza pensja lub przysługujące nam świadczenia.

Specjaliści kredytowi Habza Finanse dbają o Ciebie na każdym etapie tej drogi: 

Ale spokojnie, nie masz się czego bać! Specjaliści kredytowi Habza Finanse dbają o Ciebie na każdym etapie tej drogi, maksymalizując Twoje szanse na uzyskanie kredytu gotówkowego dla zadłużonych. Jak to robimy?

 • przygotujemy kilkanaście ofert i przeanalizujemy każdą z nich, dokładnie tłumacząc Ci, z czym się wiążą,
 • pomożemy Ci wybrać tę, która w Twojej sytuacji będzie najkorzystniejsza
 • powiemy dokładnie, jakie dokumenty przygotować i na kiedy, a także jak i skąd je uzyskać
 • pomożemy w kontakcie z bankiem lub firmą pożyczkową
 • będziemy z Tobą w stałym kontakcie – nie tylko do momentu podpisania umowy kredytowej, ale przede wszystkim później

Habza Finanse – Twój sprawdzony doradca

Doświadczenie ekspertów Habza Finanse pozwoli Ci uzyskać kredyt dla zadłużonych i wyjść z kłopotów. Dlaczego jesteśmy tak skuteczni? Nasze wieloletnia praktyka pozwala nam na negocjowanie bezpośrednio na szczeblu decyzyjnym oraz na dostęp do rozwiązań i ofert, które są nieosiągalne w sytuacji, kiedy próbujesz pozyskać finansowanie na własną rękę. W świecie produktów kredytowych i pożyczkowych poruszamy się pewnie i sprawnie, a przede wszystkim dbając o to, aby nasz Klient na każdym etapie tej drogi wiedział dokładnie, co się dzieje. Cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania, rozwiewamy wątpliwości i zawsze dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze działania na rzecz klientów przyczyniły się do faktycznego, trwałego wyjścia z długów i realnej poprawy ich sytuacji materialnej. Jeżeli więc interesuje Cię kredyt dla zadłużonych – lub jakikolwiek inny produkt bankowy, w którego uzyskaniu Cię wspomożemy – nie czekaj i zgłoś się do Habza Finanse!

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kredyt dla zadłużonych z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Dziekuje za: 1. Profesjonalizm. 2. Szybkość działania. 3. Konkrety na każdym etapie rozmów. 4. Skuteczność. Wyrazy uznania dla p. Bartosza P. Dziękuję…

Chciałbym serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Rokita. Bardzo dobry kontakt . wszystko szczegółowo powiedziane. I oczywiście sprawa zakończona happy endem . Polecam

Polecam firmę Habza Finanse .Dziękuję bardzo Panu Marcelinowi Kwaśniewskiemu za pomoc w uzyskaniu kredytu. Pan Marceli podchodzi do klienta z pełnym profesjonalizmem,…

Nasi eksperci

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz