Każdy z nas, kto kiedykolwiek korzystał już z produktów bankowych wie, że uzyskanie dodatkowego finansowania może być problematyczne. Szczególnie, kiedy nie spełniamy, często bardzo wyśrubowanych, wymagań. Nienajlepsza historia kredytowa, brak umowy o pracę albo zbyt niskie zarobki – to wszystko w oczach banków całkowicie nas dyskryminować. A jeżeli posiadamy już inne zobowiązania finansowe, zaciągnięcie kolejnego staje się bardzo trudne, a czasem nawet niemożliwe. Na szczęście Habza Finanse mamy sposoby na wyjście nawet z najbardziej złożonych sytuacji. W naszej ofercie znajduje się bowiem kredyt dla zadłużonych.  

Kto może ubiegać się o kredyt dla zadłużonych?

W naszym codziennym życiu nie brakuje sytuacji, które sprawić mogą, iż nasza płynność finansowa zostanie poważnie zachwiana. Mierzyć możemy się bowiem z chorobą lub śmiercią bliskich, opóźnieniami w wypłacie wynagrodzenia, koniecznością naprawy lub zakupu nowego sprzętu RTV i AGD, pilnym remontem domu czy mieszkania, niespodziewanym i kosztownym wyjazdem lub jakimkolwiek innym, nagłym wypadkiem. Nie zawsze jesteśmy przygotowani na takie wyzwania, a jednak trzeba je jakoś sfinansować. Kredyt dla zadłużonych pomaga tym, którzy posiadają już inne kredyty oraz pożyczki i boją się, że uzyskanie kolejnego może okazać się w ich przypadku niemożliwe. Doświadczeni eksperci kredytowi Habza Finanse dołożą wszelkich starań, aby pozyskać potrzebne finansowanie – nawet, jeżeli zmagasz się z problemem zadłużenia. 

Kredyt dla zadłużonych – jakie wymagania trzeba spełnić?

Niezależnie od tego, co jest przyczyną naszych problemów, kredyt dla zadłużonych często staje się jedyną szansą na wyjście z nich. Spłacając dotychczasowe długi jesteśmy w stanie niejako zacząć “noweżycie”, z czystą kartą i rozsądniejszym podejściem do pieniędzy. Rozwiązanie to bowiem powinno mieć długofalowe efekty, nie zaś doraźnie “łatać” nasz budżet i odsuwać jeszcze większe kłopoty. Procedura przyznawania kredytu dla zadłużonych nie różni się wiele od procedury przyznawania innych produktów kredytowych i składa się z:

 • spełnienia podstawowych zasad: musisz mieć ważny dowód osobisty oraz konto bankowe do wypłaty środków,
 • wypełnienie oświadczenia na temat sytuacji materialnej lub dostarczenie zaświadczenia o zarobkach – tu wszystko zależy od tego, czy ubiegamy się o finansowanie w firmach pożyczkowych (te stosują uproszczone procedury i wystarczy im Twoja deklaracja o źródle i wysokości osiąganych dochodów) czy też w banku (tutaj, co do zasady, zazwyczaj potrzebne są dokumenty sygnowane podpisem i pieczątką Twojego pracodawcy, zdarzają się jednak wyjątki, a każda sytuacja jest przecież inna),
 • analizy Twojej historii kredytowej i ustalenia Twojej zdolności kredytowej – czyli wskazania, jaką kwotę i na ile możesz pożyczyć,
 • musisz liczyć się także z ewentualnością, w której instytucja udzielająca wymagać będzie dodatkowych dokumentów, takich jak np. deklaracja PIT za poprzedni rok czy wyciąg z rachunku bankowego, na który wpływa nasza pensja lub przysługujące nam świadczenia.

Specjaliści kredytowi Habza Finanse dbają o Ciebie na każdym etapie tej drogi: 

 • przygotujemy kilkanaście ofert i przeanalizujemy każdą z nich, dokładnie tłumacząc Ci, z czym się wiążą,
 • pomożemy Ci wybrać tę, która w Twojej sytuacji będzie najkorzystniejsza
 • powiemy dokładnie, jakie dokumenty przygotować i na kiedy, a także jak i skąd je uzyskać
 • pomożemy w kontakcie z bankiem lub firmą pożyczkową
 • będziemy z Tobą w stałym kontakcie – nie tylko do momentu podpisania umowy kredytowej, ale przede wszystkim później

Habza Finanse – Twój sprawdzony doradca

Doświadczenie ekspertów Habza Finanse pozwoli Ci uzyskać kredyt dla zadłużonych i wyjść z kłopotów. Dlaczego jesteśmy tak skuteczni? Nasze wieloletnia praktyka pozwala nam na negocjowanie bezpośrednio na szczeblu decyzyjnym oraz na dostęp do rozwiązań i ofert, które są nieosiągalne w sytuacji, kiedy próbujesz pozyskać finansowanie na własną rękę. W świecie produktów kredytowych i pożyczkowych poruszamy się pewnie i sprawnie, a przede wszystkim dbając o to, aby nasz Klient na każdym etapie tej drogi wiedział dokładnie, co się dzieje. Cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania, rozwiewamy wątpliwości i zawsze dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze działania na rzecz klientów przyczyniły się do faktycznego, trwałego wyjścia z długów i realnej poprawy ich sytuacji materialnej.

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kredyt dla zadłużonych z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Bardzo Bardzo dziękuję p. Izie Szermanowicz i polecam . Pomogła mi w bardzo trudnej sytuacji finansowej .Nie byłam już w stanie sama…

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc Pani Monice. Chwilówki zostały spłacone i jest tylko jedna mała rata miesięczna. Dzięki tej pomocy wyszłam na…

Chciałam bardzo podziękować Pani Marlenie Tomasiewicz jesteśmy z mężem mega szczęśliwi że jednak znalazła Pani dla Nas rozwiązanie,ktore pomogło nam wyprostować wszystkie…

Nasi eksperci

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz